Ponuka workshopov pre študentov

with Nekomentované

Slovenská inovačná a energetická agentúra ponúka v rámci národného projektu inovujme.sk svoje inovačné workshopy pre stredné a vysoké školy v online verzii.

Cieľom inovačných workshopov je podporiť študentov v tvorbe nových nápadov, originalite, zlepšení kreatívneho myslenia a v motivácii k vlastnému podnikaniu.

„Vzdelávanie a podpora mladej generácie je nevyhnutnou súčasťou na ceste za inovatívnejším Slovenskom. Výsledkom workshopov sú nápady s veľkým potenciálom a prvý krok k vlastnému podnikaniu,“ hovorí generálny riaditeľ SIEA Peter Blaškovitš.

Študenti a pedagógovia, ktorí majú záujem o online workshop na svojej škole, získajú potrebné informácie na webovej stránke www.inovujme.sk a prihlásiť sa môžu emailom na inovujme@siea.gov.sk. K úspešnej realizácii stačí jednoduchý prelink a vyčlenené tri hodiny času. Vzdelávací program je pre zapojené stredné aj vysoké školy bezplatný.Národný projekt Zvýšenie inovačnej výkonnosti slovenskej ekonomiky – inovujme.sk je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v operačnom programe Integrovaná infraštruktúra.