VšetkoPrezentácia DODSúvislá prax 3. ročník 2023/2024Letné klauzúrne práce 2022/2023Maturita 2022/2023 plagát, artbookSúvislá prax 2022/2023Zimné klauzúrne práce 2022/2023Maturita 2021/2022 artbookZimné klauzúrne práce 2021/2022Záverečná práca 4. roč. 2020/2021Súvislá prax 2020/21Červený KameňPrezentácia DOD (predchádzajúce roky)
Prezentácia na Deň otvorených dverí 2022/2023
Prezentácia na Deň otvorených dverí 2023/2024
Terézia Škublová – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Marek Štern – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Simona Renčová – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Tamara Kae Polick – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Hana Bárdošová – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Viktória Bežuchová – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Elena Kováčová – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Hana Mihaliková – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Natália Kollárová – návrh na hru s cukríkovou témou (La Dolce Vita)
Juha Lim, Pešiak, 70x50cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Juha Lim, Strelec, 70x50cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Alexandra Gužíková, Veža, 50x70cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Ema Horníková, Kráľovná, 50x70cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Klára Ohrablová, Kôň, 50x70cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Klára Ohrablová, Pešiak, 50x70cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Liliana Šinková, 50x70cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Liliana Šinková, 50x70cm, Strelec, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Sabina Kubištelová, Kôň, 50x70cm, tempera na kartóne, klauzúrna práca, 1. ročník
Marek Štern, Suchoty, klauzúrna práca, 2. ročník
Viktória Bežuchová, Dočasné kone a pomýlení bojovníci, klauzúrna práca, 2. ročník
Hana Bardošová, Humanity, klauzúrna práca, 2. ročník
Elena Kováčová, klauzúrna práca, 2. ročník
Hana Miháliková, Obesenec, klauzúrna práca, 2. ročník
Terézia Škublová, Zajac na úteku, klauzúrna práca, 2. ročník
Tamara Kae Polick, klauzúrna práca, 2. ročník
Natália Kollárová, Šok, klauzúrna práca, 2. ročník
Simona Renčová, Killer whale, klauzúrna práca, 2. ročník
Lenka Lofajová, klauzúrna práca, 3. ročník
Lenka Lofajová, klauzúrna práca, 3. ročník
Lucia Pokrievková, klauzúrna práca, 3. ročník
Lucia Pokrievková, klauzúrna práca, 3. ročník
Lucia Pokrievková, klauzúrna práca, 3. ročník
Natália Kláseková, klauzúrna práca, 3. ročník
Natália Kláseková, klauzúrna práca, 3. ročník
Hana Hazuchová, klauzúrna práca, 3. ročník
Hana Hazuchová, klauzúrna práca, 3. ročník
rafajova
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Denisa Rafajová, artbook
Patrik Apoleník, plagát
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Patrik Apoleník, artbook
Martina Bernáthová, plagát
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Martina Bernáthová, artbook
Lesana Behanová – návrh na hru s antickou témou
Hana Hazuchová – návrh na hru s antickou témou
Natália Kláseková – návrh na hru s antickou témou
Lenka Lofajová – návrh na hru s antickou témou
Lucia Lukácsová – návrh na hru s antickou témou
Lucia Pokrievková – návrh na hru s antickou témou
Monika Sabotová – návrh na hru s antickou témou
Liliana Miriam Tichá – návrh na hru s antickou témou
Kristína Vráblíková – návrh na hru s antickou témou
Monika Sabotová – Industriálny priestor, 3. roč.
Monika Sabotová – Industriálny priestor, 3. roč.
Natália Kláseková – Industriálny priestor, 3. roč.
Natália Kláseková – Industriálny priestor, 3. roč.
Lucia Pokrievková – Industriálny priestor, 3. roč.
Lucia Pokrievková – Industriálny priestor, 3. roč.
Lucia Lukácsová – Industriálny priestor, 3. roč.
Lucia Lukácsová – Industriálny priestor, 3. roč.
Liliana Miriam Tichá – Industriálny priestor, 3. roč.
Liliana Miriam Tichá – Industriálny priestor, 3. roč.
Lesana Behanová – Industriálny priestor, 3. roč.
Lesana Behanová – Industriálny priestor, 3. roč.
Kristína Vráblíková – Industriálny priestor, 3. roč.
Kristína Vráblíková – Industriálny priestor, 3. roč.
Hana Hazuchová – Industriálny priestor, 3. roč.
Hana Hazuchová – Industriálny priestor, 3. roč.
Lenka Lofajová – Industriálny priestor, 3. roč.
Lenka Lofajová – Industriálny priestor, 3. roč.
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svítková, DIES-ULTIMA, maturitná práca 2022
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Laura Svíková, DIES-ULTIMA
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Dana Sleziaková, VALIBUK
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Eleni Kepková, LUCI D.
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Sabina Beňová, GOBLINood
Eleni Kepková – Rozprávka
Sabína Beňová – Rozprávka
Dana Sleziaková – Rozprávka
Gabriela Hamajová – záverečná práca 4. ročník
Gabriela Hamajová – záverečná práca 4. ročník
Gabriela Hamajová – záverečná práca 4. ročník
Gabriela Hamajová – záverečná práca 4. ročník
Gabriela Hamajová – záverečná práca 4. ročník
Gabriela Hamajová – záverečná práca 4. ročník
Alex Drlička – záverečná práca 4. ročník
Alex Drlička – záverečná práca 4. ročník
Alex Drlička – záverečná práca 4. ročník
Alex Drlička – záverečná práca 4. ročník
Alex Drlička – záverečná práca 4. ročník
Alex Drlička – záverečná práca 4. ročník
Boris Šedo – záverečná práca 4. ročník
Boris Šedo – záverečná práca 4. ročník
Boris Šedo – záverečná práca 4. ročník
Boris Šedo – záverečná práca 4. ročník
Boris Šedo – záverečná práca 4. ročník
Sofia Pučeková – 2. ročník – krajina (animácia)
Sabína Krivánková – 2. ročník – krajina (animácia)
Patrik Apoleník – 2. ročník – krajina (animácia)
Martina Bernáthová – 2. ročník – krajina (animácia)
Kristína Hrubá – 2. ročník – krajina (animácia)
Katarína Pernišová – 2. ročník – krajina (animácia)
Jasmína Kvasničková – 2. ročník – krajina (animácia)
Denisa Rafajová – 2. ročník – krajina (animácia)
Adriana Cibulková – 2. ročník – krajina (animácia)
Natália Kláseková – 1. ročník – veža
Monika Sabotová – 1. ročník – veža
Lucia Lukácsová – 1. ročník – veža
Lucia Pokrievková – 1. ročník – veža
Liliana Tichá – 1. ročník – veža
Lesana Behanová – 1. ročník – veža
Lenka Lofajová – 1. ročník – veža
Kristína Vráblíková – 1. ročník – veža
Hana Hazuchová – 1. ročník – veža
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Drôtený objekt – priestorová kresba, 3. ročník
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Záhady Červeného Kameňa (digitálna maľba, 2. ročník)
Záhady Červeného Kameňa (digitálna maľba, 2. ročník)
12Záhady Červeného Kameňa (digitálna maľba, 2. ročník)
Záhady Červeného Kameňa (digitálna maľba, 2. ročník)
Záhady Červeného Kameňa (digitálna maľba, 2. ročník)
Brnenie (digitálna maľba), 2. ročník
Veža (klasické techniky), 1. ročník
Klasické techniky, 1. ročník
Veža (klasické techniky), 1. ročník
Alchymistova izba (klasické techniky), 1. ročník
Ukážky prác žiakov z odboru
Prezentácia na Deň otvorených dverí 2018–2019
Prezentácia na Deň otvorených dverí 2019–2020